Прибирання квартир, офісів в Києві та Київській області

Ми клінінгова компанія яка знає свою справу і готова справиться з поставленим завданням і досягти потрібного результату.

З чого все почалося

Почалося все з того, що в 2010 році мої квартиранти завели собак без мого відома і вигул собак був регулярний але, мабуть не на вулиці, а в квартирі. У мене лежав килим, на всю кімнату ворс-локшина 7 см, і це було місцем вигулу. Вони спробували очистити своїми силами, що призвело до мокрого килиму, який мав, м'яко кажучи, дуже неприємний запах. Я замовляв кілька разів послуги по хімчистці але, на жаль це не допомогло, тому що миючі пилососи не в змозі прибрати вологу з таких килимів, а купити новий хороший килим на той момент було дуже дорого, та й до того ж він був не старий. І я вирішив сам зайнятися цим питанням, знайшов альтернативний вид хімчисток на дому, це пінна хімчистка, який не мочить основу килима, а тільки сам ворс і килим сухий повністю вже через пару годин. Адже звичайні хімчистки, які робляться миючими пилососами не підходять для квартир, тому що килими залишаються мокрими, довго сохнуть (кілька днів, килим локшина довжина ворсу від 4 см - тиждень), в квартирі сирість і неприємний запах, це може пошкодити паркет, ламінат, дерев'яну підлогу.

Так і народилася ідея про створення клінінгової компанії «LOSK», яка вже 9 років робить якісне генеральне і підтримуюче прибирання в Києві та Київській області. За цей час ми зібрали одну з найкращих команд з прибирання квартир, офісів та котеджів, хімчистки м'яких меблів і килимів в Києві та Київській області.

Переваги клінінгової компанії LOSK

  • Відмінне співвідношення ціни і якості! Ми робимо подвійну хімчистку: суху і вологу. Спеціалізована техніка вибиває бруд і руйнує структуру плями зсередини будь-яких м'яких меблів, матраців, подушок, диванів, килимів і розчісує ворс, а після наноситься відповідна хімія, чиститься і збирається.
  • Професійне обладнання. У своїй роботі ми використовуємо тільки професійне обладнання, перевірене десятками і сотнями виїзних хімчисток. Наприклад, особливість нашої хімчистки килимів на дому полягає в тому, що ми не просто миємо килим хімією, а спочатку вибиваємо килим спеціальною технікою, подібно до того що вивішений килим вдарять по одному місцю 2500 разів, при цьому розчісується ворс, після наносимо піну яка розщеплює бруд і додає кольору. Піна не мочить основу килима і тому килим висихає на протязі 1-2 годин.
  • Тільки екологічно чиста, оригінальна хімія! Ми використовуємо тільки екологічні засоби для чистки і закуповуємо тільки у виробників, щоб уникнути підробок і подорожчання для клієнта.
  • Чесність з клієнтом. Ми завжди чесно скажемо, що можна зробити і докладемо максимум зусиль для досягнення максимально позитивного результату. Обіцяти золоті гори ми не будемо, а будемо працювати з реальністю.
  • Тільки досвідчені фахівці. У нас працюють досвідчені фахівці, які діляться між собою досвідом що примножує їх знання в цій галузі.

Ми робимо виїзні прибирання і хімчистки

Ми виконуємо замовлення в найкоротші терміни.

Всі роботи виконуються фахівцями за допомогою професійної техніки і оригінальною хімією.

Наші послуги

Прибирання після ремонту

Швидке і якісне прибирання після ремонту квартири, офісу або будинку. Всі види послуг з прибирання. Детальніше...

Хімчистка матраців

Якісна чистка матраців. Виїзд фахівця додому для проведення хімчистки. Детальніше...

Генеральне прибирання квартир

Професійне генеральне прибирання квартири в Києві та Київській області від 35 грн за кв.м. Детальніше...

Хімчистка килимів

Хімчистка килимових покриттів. Виїзд фахівця додому для чищення килимів. Детальніше...

Хімчистка диванів

Хімчистка м'яких меблів, диванів. Замовте виїзд фахівця з чищення додому. Детальніше...

Хімчистка яхт

Професійна хімчистка катерів і яхт. Виїзд фахівців. Поспішайте зробити замовлення. Детальніше...

Насолоджуйтесь своїм часом

Всі клопоти ми візьмемо на себе!

0% Якісно
0 Клієнтів в рік
0 Співробітників
0 Років на ринку
0 Задоволених клієнтів

Вільний час безцінне!

Новини компанії

Що кажуть наші клієнти

Відгуки про клінінговоу компанію LOSK

Ольга

Замовляла послугу з вибивання килимів. Залишилася дуже задоволена, я і не очікувала що в домашніх умовах можливо зробити таку послугу. Хлопці вибили і зробили знову пухнастими килими, а один забрали в цех для прання (дуже погано пах). Привезли новий килим...))) Всім рекомендую)

Валентин

Замовляв термінову хімчистку піджака! Хлопці приїхали забрали і наступного раноку привезли) Дуже задоволений якістю, а особливо сервісом! Дуже зручно)))

Ірина

Випрала пуховик вдома, не дивлячись на інструкції інтернету пух весь збився і що я не робила розбити його не вийшло 🙁 Зверталась в хімчистку в своєму будинку. Вони відмовилися. Мовляв ми таким не займаємося, можемо просто випрати якщо хочете.... Викликала кур'єра компанії Лоск, через 3 дня привезли пуховик в належному вигляді)) Велике спасибі!

Марія

Замовляла хімчистку кухонного куточка і дивана, добре почистили і відійшли плями навіть ті, які залишилися після попередньої хімчистки.

Замовити послугу

Оберіть послугу:

Прибирання квартириПрибирання офісуПрибирання будинкуХімчистка килимаХімчистка м'яких меблівХімчистка матрацаІнша

×
×

Замовити прибирання квартири

×

Замовити прибирання котеджу

×

Замовити прибирання офісу

×

Замовити прибирання приміщень після ремонту, будівництва, генеральне прибирання

Оберіть послугу:

Прибирання після ремонтуПрибирання після будівництваГенеральне прибиранняінше

×

Замовити додаткові послуги при збиранні

×

Замовити мийку вікон, вітрин

×

Замовити хімчистку

Оберіть послугу:

Хімчистка килимаХімчистка м'яких меблівХімчистка матрацаінше

×

Замовити виїзну комплексну хімчистку салону автомобіля

×

Замовити прибирання офісу

×

Замовити дезінфекцію

×